Nowe wyposażenie sali gimnastycznej

Lekcja wychowania fizycznego to jeden z najbardziej lubianych przez uczniów przedmiotów. Nie tylko pozwala na rozładowanie nadmiaru energii, ale często wzbudza w dzieciach pasję i zamiłowanie do uprawiania konkretnych dziedzin sportów.

W naszej szkole istnWyposażenie sali gimnastycznejieje grupa miłośników piłki nożnej. Trudno wyobrazić sobie mecz lub trening piłkarski bez dostępu do odpowiednich bramek.  Brakowało ich w naszej sali gimnastycznej.  Cieszymy się, że nasza szkoła zyskała nowy sprzęt, który będzie służył wszystkim uczniom.

Dobrze wyposażona sala gimnastyczna to miejsce, w którym uczniowie chcą ćwiczyć i do którego chętnie wracają. Zyskuje na tym cała szkoła, dzieci i ich rodzice.  Jest to  inwestycja w przyszłość  uczniów.