Zadania dla ucznia

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Kliknięcie w poniższy link przeniesie Was na nasz Dysk Sieciowy, na którym gromadzone będą pliki zawierające materiały i informacje przeznaczone do nauki z poszczególnych przedmiotów.

Dysk Sieciowy

W przypadku pracy online przeglądane pliki będą automatycznie otwierać się w oknie przeglądarki skąd można je pobierać na swój dysk lub drukować. Gdy zapiszemy pliki na swoim komputerze do ich otwierania może być potrzebny program odczytujący PDF-y taki jak Adobe Reader lub Sumatra PDF. Jest to niezbędne w sytuacji gdy nasz komputer posiada starszą wersję systemu Windows np. Windows 7

System operacyjny Windows 10 nie wymaga posiadania takiego programu, pliki PDF otwierane są automatycznie w tym systemie.

Dostęp do Dysku jest także możliwy z menu „Szkoła” umieszczonego po prawej stronie okna strony głównej naszej szkoły. Zapraszamy!