Dni Otwarte w Zespole Szkół

Uczniowie klasy ósmej wzięli udział w dniach otwartych Zespołu Szkół im. Gen. Władysława Sikorskiego w Rudniku nad Sanem. Program obejmował zwiedzanie szkoły, prezentacje oferty edukacyjnej oraz udział w warsztatach tematycznych. Uczniowie byli pod dużym wrażeniem nowoczesnej infrastruktury oraz serdecznej atmosfery panującej w Zespole Szkół im. Gen. Władysława Sikorskiego. Wielu z nich wyraziło zainteresowanie podjęciem nauki w tej placówce, doceniając szeroką ofertę edukacyjną i możliwości rozwoju, jakie oferuje szkoła. Dziękujemy dyrekcji oraz nauczycielom Zespołu Szkół im. Gen. Władysława Sikorskiego w Rudniku nad Sanem za ciepłe przyjęcie oraz przygotowanie interesującego programu dnia otwartego. Wyjazd ten z pewnością pomoże uczniom w podjęciu świadomej decyzji dotyczącej ich przyszłej edukacji.