Warsztaty pszczelarskie

Wczoraj w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – warsztaty pszczelarskie „Pasieka nasza pszczółka”, prowadzone przez Natalię i Pawła Budzyńskich. Uczniowie mieli niecodzienną okazję poznać tajniki życia pszczół, dowiedzieć się o roli pszczelarzy oraz zrozumieć, jak ważne są te małe owady dla naszego ekosystemu. Warsztaty były pełne fascynujących informacji i praktycznych pokazów. Na zakończenie, każdy uczestnik mógł wziąć na rękę trutnia, co było niezapomnianym doświadczeniem. Dodatkowo, uczniowie mieli możliwość zakupu różnorodnych wyrobów z miodu, w tym pysznych miodów i świec . Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem i były niezwykle pouczające dla wszystkich uczestników.