Walentynki

Dnia 14 lutego uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w uroczyste obchody Walentynek. Przygotowania rozpoczęły się już kilka dni wcześniej, kiedy to uczniowie zorganizowali pocztę walentynkową. Każdy mógł wysłać swoją kartkę z wyrazami miłości lub sympatii do wybranej osoby. Klasy 1-3 włączyły się w tworzenie pięknych ozdób – malowali serca, tworzyli kolorowe dekoracje, przyozdobiły się wieloma kolorowymi sercami, które emanowały radością i miłością. W dniu święta, przewodniczący Samorządu Szkolnego oraz Małego Samorządu Szkolnego z ogromnym zaangażowaniem rozdawali uczniom i nauczycielom kartki, które wcześniej trafiły do poczty walentynkowej. Był to moment pełen uśmiechów, radości i wzajemnej sympatii. Obchody Walentynek w naszej szkole nie tylko umożliwiły uczniom wyrażenie swoich uczuć w kreatywny sposób, ale także zbudowały atmosferę wzajemnej życzliwości i przyjaźni