Zabawa karnawałowa

W dniach 12 i 13 lutego 2024 roku odbyła się w naszej placówce niezapomniana zabawa karnawałowa, która zgromadziła uczestników z oddziału przedszkolnego, klas 1-3 oraz klas 4-8. Atmosfera była pełna radości, śmiechu i kolorów, a wszyscy uczestnicy włożyli wiele wysiłku, aby uczynić to wydarzenie niepowtarzalnym. Maluchy z oddziału przedszkolnego przyszły w pięknych, kolorowych strojach, które rozbudziły kreatywność i wyobraźnię. Na sali nie zabrakło muzyki, tańców i różnorodnych konkursów dostosowanych do wieku maluchów. Dzieci mogły wyrazić swoją wyjątkowość poprzez różnorodne maski, a uśmiechy na ich twarzach były najpiękniejszym widokiem. Starsze dzieci również nie zawiodły oczekiwań. Zjawiskowe przebrania, od bohaterów ulubionych bajek po postacie z filmów, stworzyły karnawałową paradę barw i fantazji. Zorganizowane przez DJ KUBUS konkursy przez taneczne i muzyczne pozwoliły dzieciom wykazać się talentami artystycznymi. Starsze roczniki także wzięły udział w zabawie karnawałowej z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w grach i konkursach, a dodatkowo nauka tańca belgijki szczególnie zaangażowała starszaków przy którym świetnie się bawili, integrując się jednocześnie z rówieśnikami. Podsumowując, zabawa karnawałowa w naszej placówce była wyjątkowym przeżyciem, pełnym radości i entuzjazmu. Dzieci wspaniale się bawiły, a uśmiechy na ich twarzach świadczyły o tym, że to wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólnie spędzony czas!