32 Finał WOŚP

28 stycznia w PSP nr 2 w Rudniku nad Sanem miało miejsce niezwykłe wydarzenie – 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oczywiście, nie mogliśmy tego przegapić! Nasi utalentowani uczniowie przygotowali niezapomniany pokaz swoich umiejętności wokalnych, tanecznych i instrumentalnych. Atmosfera była po prostu fenomenalna i cudowna, pełna radości i pozytywnej energii. Najważniejsze, że w tym roku udało się pobić rekord zbiórki! Wszystkie zaangażowane osoby zdołały zebrać imponującą sumę 48030,97 zł. To ogromny sukces, który pomoże wielu potrzebującym. Pomaganie z pewnością jest dziecinnie proste, a efekty są ogromne. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu i wsparli WOŚP. Do zobaczenia za rok na kolejnym finale!