Jasełka Bożonarodzeniowe

Dnia 25 stycznia 2024 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Jasełek Bożonarodzeniowych, której głównymi organizatorami byli utalentowani uczniowie klas IV-VII, pod czujnym okiem nauczycieli i wychowawców. Występ nie tylko dostarczył nam radości i okazji do świętowania, lecz również skłonił do refleksji nad wyjątkowymi talentami naszych uczniów oraz ogromnym zaangażowaniem i pracą, jaką włożyli nauczyciele w proces przygotowań. W trakcie uroczystości gościliśmy zaszczytnych gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Wśród nich byli Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem, Pan Waldemar Grochowski, wraz z małżonką, Ksiądz Proboszcz Józef Sałek, Kierownik Zespołu Administracyjno-Ekonomicznego Szkół, Pani Halina Sobota, Siostra Agata Hulak z Domu Dziecka „Nasz Dom Dzieciątka Jezus”, Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Anna Markocka-Gontarz, Emerytowana Nauczycielka naszej szkoły, Pani Mieczysława Smoła, oraz licznie przybyli rodzice, babcie, dziadkowie i wszyscy, którzy chcieli przyłączyć się do naszego corocznego świętowania. Dodatkowo, nasza szkoła miała przyjemność gościć Klub sportowy „Piramida” ze Stalowej Woli, w którym występuje utalentowana uczennica naszej placówki. Popisowe umiejętności grupy z pewnością zrobiły wrażenie na wszystkich obecnych. Atmosfera uroczystości była magiczna, a obecność wszystkich gości dodatkowo podkreśliła charakter tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, zarówno uczniom, nauczycielom, jak i gościom, za wspólne świętowanie i stworzenie niezapomnianego klimatu tego dnia