Bal karnawałowy w oddziale przedszkolnym

„W karnawale, w karnawale dzieci bawią się wspaniale. W karnawale każdy chce tańczyć, śpiewać, bawić się”. Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. 15 lutego w oddziale przedszkolnym odbył się bal karnawałowy, na którym bawiły się przedszkolak. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, motylki, kotki, piratów czy strażaków. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszył śmiech, radość i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegał w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na słodką przekąskę, którą przygotowali rodzice, jak również na pamiątkowe zdjęcia.