Jasełka w naszej szkole

12 stycznia 2023 roku odbyły się w naszej szkole jasełka. Spektakl słowno-muzyczny „Nie było miejsca dla Ciebie…” przygotowali uczniowie klas 1-3 pod opieką nauczycieli, a zarazem reżyserów tego wydarzenia Pani Aleksandry Bizior, Iwony Krawiec, Jagody Gwizdak oraz Justyny Mierczyńskiej-Gąsior. Wymowa przedstawienia była bardzo wzruszająca. Sceny połączone były przepięknymi pastorałkami oraz tańcem. Widowisko było niezwykłym przeżyciem zarówno dla uczniów, nauczycieli, rodziców, dziadków, jak i bardzo licznie zgromadzonej widowni.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście Dyrektor Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Jerzego Paula – Pani Agnieszka Kopacz, Kierownik Zespołu Ekonomiczno Administracyjnego Szkół w Rudniku nad Sanem Pani Halina Sobota, Dyrektor Domu Dziecka Siostra Irmina Butowska, Dyrektor Pani Lucyna Żurecka, Ksiądz Proboszcz Józef Sałek, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agnieszka Kołcz. Po zakończeniu występu i kilku słów refleksji ksiądz proboszcz Józef Sałek odmówił okolicznościową modlitwę oraz udzielił błogosławieństwa wszystkim zgromadzonym. Jasełka i krótki koncert kolęd przy akompaniamencie Pana Grzegorza Maruta wprowadził wszystkich w świąteczną, dobrą, radosną atmosferę. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wspaniałego wydarzenia. To piękne świadectwo jedności naszej społeczności.