Spotkanie integracyjne „NASZA SZKOŁA JEST WESOŁA”

Integr_2019_01Dnia 5.03.2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie integracyjne dla uczniów, którzy  w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę w oddziale przedszkolnym i klasie pierwszej. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Przybyłych gości powitali piosenką uczniowie klas IV-VII. Następnie goście obejrzeli przedstawienie  „Nasza szkoła jest wesoła”, w którym aktorami byli  uczniowie klasy II oraz ich starsi koledzy. Potem swoje umiejętności muzyczne zaprezentowali kolejni uczniowie, tworząc wspólnie koncert wielu instrumentów.  Jako ostatni zaprezentowali się publiczności uczniowie klas I-III w nastrojowym układzie tanecznym. Podczas zwiedzania szkoły dzieci i rodzice mieli możliwość obejrzenia wszystkich sal oraz porozmawiania z nauczycielami. Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę. DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i spędzili z nami miło czas !