Noworoczne spotkanie opłatkowe

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok zawsze budzą w człowieku nadzieję a wraz z nią dobroć
i życzliwość.
W czwartek 14 stycznia 2016 r. późnym popołudniem odbyło się w Stróży now0005oroczne spotkanie opłatkowe społeczności szkolnej  z rodziną parafialną, mieszkańcami, znajomymi i przyjaciółmi. Spotkania takie organizowane są
w szkole od wielu lat i mają zawsze niepowtarzalną, rodzinną atmosferę.
Uczniowie powitali przybyłych wyjątkowymi, barwnymi jasełkami; widowiskiem od wielu wieków wpisanym w polską tradycję. Było wspólne śpiewanie najbardziej znanych i lubianych polskich kolęd. Łamaniu się opłatkiem towarzyszyły uściski dłoni, uśmiechy, dobre słowa, serdeczności życzliwość.
Za obecność, wspólna modlitwę i życzenia dziękujemy czcigodnemu księdzu infułatowi Czesławowi Wali, burmistrzowi Waldemarowi Grochowskiemu i ks. proboszczowi Józefowi Sałkowi.