Finał II Dnia Młodego Naukowca

Dnia 23 lutego 2024 roku uczniowie klasy ósmej: Natalia Tofilska, Jakub Marut, Igor Socha i Miłosz Pawlus uczestniczyli w finale II Dnia Młodego Naukowca zorganizowanym przez Zespół Szkół w Rudniku nad Sanem. Hasło tegorocznej edycji brzmiało: „Czysta woda zdrowia doda”. Nasi uczniowie brali udział w konkursie fotograficznym „Woda w kadrze”. Fotografia miała ukazać w ciekawy i artystyczny sposób, jak cennym darem dla ludzi i przyrody jest woda. I miejsce w tym konkursie zajęła Natalia Tofilska za fotografię „Las oczami wody”, natomiast II miejsce zajął Miłosz Pawlus za fotografię „Bąbelkowa truskawka”. W czasie oczekiwania na rozstrzygnięcie konkursu uczniowie wzięli udział w drużynowej grze edukacyjnej „Wodne wyzwania”. Wyróżnienie w tej grze otrzymali: Natalia Tofilska i Jakub Marut. Wszyscy uczniowie otrzymali podziękowanie za udział w konkursie, a zwycięzcy – atrakcyjne nagrody. Gratulujemy!