Spektakl „Matylda w krainie Mikołaja”

Dnia 08.12.2023r. odbył się wyjazd do Miejskiego Domu Kultury (MDK) w Rudniku nad Sanem na spektakl pt. „Matylda w krainie Mikołaja”. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klas 1-3. Spektakl opowiadał fascynującą historię małej Matyldy i jej przygody w krainie Mikołaja w Laponii. Podczas wydarzenia, uczniowie mieli okazję aktywnie uczestniczyć w interaktywnych zabawach z wróżką i Matyldą. Razem śpiewali i bawili się w atmosferze pełnej magii i cudownych chwil. Wyjazd do MDK w Rudniku nad Sanem był nie tylko edukacyjny, ale także dostarczył uczniom niezapomnianych wrażeń artystycznych i emocji. Wspólne przeżywanie spektaklu „Matylda w krainie Mikołaja” stanowiło doskonałą okazję do integracji oraz rozwijania wyobraźni i kreatywności uczestników.