Eliminacje Gminne Młodzieżowego Ogólnopolskiego Turnieju BRD

30 marca 2023 r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Organizatorami turnieju był Komisariat Policji w Rudniku nad sanem i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem. Turniej miał na celu popularyzację wśród dzieci i młodzieży szkolnej znajomości przepisów ruchu drogowego. Turniej odbył się w dwóch kategoriach: grupa młodsza klasy 1-5,oraz grupa starsza klasy 6-8. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego, rozwiązując testy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali rudniccy policjanci. Uczniowie, którzy reprezentowali naszą grupę szkolną to Gwizdak Kacper, Okoń Paweł oraz Smoła Wojciech. Chłopcy zajęli 3 miejsce. Gratulacje!