Zajęcia na basenie

W dniu 14.03 uczniowie klas I-III uczestniczyli w zajęciach na basenie. Wycieczka została zorganizowana w celu zaprezentowania uczniom alternatywnej formy spędzania czasu wolnego, innej od preferowanej przez dzieci i młodzież w postaci wielogodzinnego spędzania czasu przy komputerze Wycieczka na basen była świetną zabawą i integracją. Ćwiczenia i zabawy w wodzie w bezpieczny i przyjazny sposób oswajają z nowym środowiskiem, pozwalają pokonać strach i opór przed wodą. Czas spędzony na basenie był dobrym sposobem na relaks. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnia taka wycieczka. Wszyscy po wodnym szaleństwie jednogłośnie oznajmili, że takich wyjazdów im brakowało. Zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do swoich domów.

Kliknij aby powiększyć