Przedszkolak w świecie poezji

We wtorek 27.02.2023 r. odbył się w naszym oddziale przedszkolnym konkurs recytatorski pod hasłem „PRZEDSZKOLAK W ŚWIECIE POEZJI”. Celem konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej, rozwijanie dziecięcych talentów i zdolności. Do konkursu przystąpiło siedemnaście dzieci. Dzieci recytowały wiersze różnych autorów między innymi Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Marii Konopnickiej i innych. Wszystkie dzieci zaprezentowały się znakomicie, więc komisja konkursowa w składzie pan dyrektor Radosław Młynarski i pani Angelika Maczuga miała wielki dylemat z podjęciem decyzji. Zwycięzcami zostali:

• Weronika Lachman – I miejsce
  • Malwina Błaż – II miejsce
  • Zuzanna Krawiec – III miejsce

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia. Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich uczestników.

Kliknij aby powiększyć