Pożegnanie absolwentów naszej szkoły

,,To były piękne dni- dziękujemy!”– takie motto wybrali absolwenci, aby im towarzyszyło w ostatnim dniu nauki w naszej szkole. 22 czerwca 2022r. o godz.17:00 odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 imienia Marii Konopnickiej w Rudniku nad Sanem. W uroczystości wzięli udział nauczyciele, uczniowie, ich rodzice oraz zaproszeni goście. Akademia rozpoczęła się od poloneza, po którym ósmoklasiści wierszem, piosenką dziękowali za wspólnie spędzone lata. Żegnali swoich nauczycieli i wychowawców, przyjaciół, kolegów i znajomych. Wspominali sukcesy i porażki, zdarzenia wesołe i smutne. Część oficjalną uświetniło pełne gratulacji i życzeń przemówienie Pana Dyrektora – Radosława Młynarskiego, Pani Lucyny Żureckiej oraz Haliny Soboty. Po zakończeniu części artystycznej wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.