Zabawa Andrzejkowa w przedszkolu

Koniec listopada, to czas Andrzejek – czarów, wróżenia, przepowiadania co przed nami. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Dzieci z oddziału przedszkolnego również chciały zajrzeć w przyszłość i sprawdzić co je czeka. I tak właśnie się stało 24 listopada 2021r. Andrzejki w oddziale przedszkolnym to już tradycja. Przedszkolaki w przepięknych strojach uczestniczyły w wielu zabawach, w których z przymrużeniem oka poznawały swoją przyszłość, wybrany zawód, wymarzoną podróż. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Pewne jest to, że Andrzejki przyniosły dzieciom wiele radości i były wspaniałą okazją do wspólnej zabawy. Rodzicom dziękuję za słodki poczęstunek.

andrzejki_2021B_mKliknij w zdjęcie aby przejść do galerii foto