Pożegnanie absolwentów roku szkolnego 2020/2021

W poniedziałek 21 czerwca 2021 roku w murach naszej szkoły odbyła się uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów.  Brali w niej udział dyrektor szkoły Radosław Młynarski , zaproszeni goście w osobie wieloletniej pani dyrektor Lucyny Żureckiej ,wychowawca,  nauczyciele , uczniowie klasy ósmej , rodzice i przedstawiciele klasy siódmej. W krótkim programie artystycznym uczniowie klasy ósmej wyrazili swoje podziękowania dyrekcji, wychowawcom, gronu pedagogicznemu oraz rodzicom za trud włożony w edukację i wychowanie. Wyrazem wdzięczności i podziękowania  były  kwiaty, które zostały wręczone wszystkim zgromadzonym. Padło także  wiele ciepłych i serdecznych słów w stronę tegorocznych absolwentów . Głos zabrali również uczniowie klasy siódmej, którzy przygotowali dla swoich starszych kolegów krótkie pożegnanie oraz prezenty. Dopełnieniem poniedziałkowej  uroczystości  było piątkowe zakończenie roku szkolnego 2020/2021  ,w czasie którego uczniowie kończący szkołę otrzymali nagrody za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, reprezentowanie szkoły w konkursach oraz pracę społeczną na rzecz szkoły i środowiska. Listy gratulacyjne i nagrody książkowe dla najlepszych uczniów naszej szkoły od Burmistrza Gminy i Miasta Waldemara Grochowskiego  otrzymali uczniowie Weronika Kruk i Rafał Dechnik. Absolwentem roku szkolnego 2020/2021 została Weronika Kruk. Wręczone zostały  także listy gratulacyjne i podziękowania rodzicom.
Wszystkim absolwentom składamy serdeczne gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej oraz życzymy samych sukcesów na dalszych etapach edukacji.

Abs8_2021Kliknij w zdjęcie aby obejrzeć fotogalerię