Świąteczna akcja charytatywna – to już u Nas tradycja!

Świąteczna akcja charytatywna wychowawców oraz uczniów klasy I, II i III Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Rudniku nad Sanem dla podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Wysyłanie takich namacalnych kartek czy listów ma na celu wsparcie psychiczne dzieci, a także ich rodzin, co oczywiście ma bardzo duże znaczenie! Ogromna wewnętrzna radość i poczucie spełnienia ludzkiego obowiązku z potrzeby serca oraz świadomość, że jakieś chore dziecko gdzieś w Polsce ucieszy się z faktu otrzymania od nas listu czy kartki pocztowej jest nagrodą, którą trudno oszacować! Wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów nic nie kosztuje ale daje dużo radości. W każdej chwili bądźmy pomocni, gdy ktoś w pobliżu będzie potrzebował wsparcia.

Kartki_Wlk_2021mKliknij aby powiększyć