Rozstrzygnięcie Konkursu „Wielkanocne Cudeńka”

25 marca 2021 roku został rozstrzygnięty konkurs „Wielkanocne Cudeńka”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury w Rudniku nad Sanem. Przedmiotem konkursu było wykonanie z wykorzystaniem elementu wiklinowego: stroika wielkanocnego, pianki, kartki lub palmy wielkanocnej. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły i prawie wszyscy wzięli w nim udział. Złożone prace okazały się wyjątkowe i zadziwiały pomysłowością. Powołana przez organizatora komisja konkursowa oceniała estetykę, technikę, różnorodność, nowatorskie pomysły oraz materiały wykorzystane do dekoracji. Komisja konkursowa przyznała uczniom naszej szkoły nagrody w kilku kategoriach wiekowych:

Kategoria: 3 – 6 lat

  • I miejsce: Szymon Mazur

Kategoria: uczniowie klas I – III

  • I miejsce: Kacper Gwizdak
  • III miejsce: Zuzanna Socha

Kategoria: uczniowie klas IV – VIII

  • I miejsce: Wiktoria Okoń
  • wyróżnienie: Marlena Kułaga, Laura Krawiec

Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy pomysłowości.

Wielkanoc 2021mKliknij w zdjęcie aby obejrzeć fotogalerię