Pożegnanie

Dnia 21.02.2020r. w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość dedykowana Pani Dyrektor Lucynie Żureckiej. Od uczniów, nauczycieli i rodziców dla odchodzącej na emeryturę Pani Dyrektor wraz z kwiatami popłynęły słowa podziękowań za wieloletnią pracę, za olbrzymie serce, za cierpliwość i wyrozumiałość, troskę o sprawy naszej szkoły, chociaż czasami nie było łatwo, za każdy dzień spędzony w jej murach, za pomoc, za poczucie bezpieczeństwa. Sympatycznym i wzruszającym momentem było podziękowanie złożone przez nauczycieli, którzy obdarowali swoją szefową symbolicznym bukietem kwiatów.  Pełnienie funkcji dyrektora, to nie tylko sprawowanie obowiązków. To misja, a zarazem powołanie wymagające wiedzy, umiejętności i rozwagi, które to cechy nasza Pani Dyrektor posiadała. Przez lata pełnienia swych obowiązków współpracowała owocnie z wieloma instytucjami, a jako gospodarz szkoły dbała o jej rozwój.

Droga Pani Dyrektor, jeszcze raz dziękujemy gorąco za lata dobrej i owocnej współpracy, postawę godną naśladowania i serce włożone w każde działanie na rzecz uczniów, rodziców, nauczycieli i szkoły. Dziękujemy za wzór owocnej, sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie nas w sercu i pamięci. Życzymy Pani Dyrektor wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i czasu na realizację własnych pasji i marzeń, by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile, wspólne radości, a czasem i smutki.  Dziękujemy !