Jasełka

jaselka_20_179 stycznia 2020 roku odbyły się w naszej szkole jasełka. Spektakl słowno-muzyczny „On jest Królem” przygotowali uczniowie pod opieką nauczycieli a za razem reżyserów tego wydarzenia Joanny Dechnik i Marzeny Kruk.

Wymowa przedstawienia była bardzo wzruszająca. Sceny połączone były przepięknymi pastorałkami. Widowisko było niezwykłym przeżyciem zarówno dla dzieci, uczniów, nauczycieli, jak i bardzo licznie zgromadzonej widowni. Jasełka i krótki koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego wprowadził wszystkich w świąteczną, dobrą, radosną atmosferę. Po zakończeniu występów przyszedł czas na życzenia noworoczne pana burmistrza Waldemara Grochowskiego, pani dyrektor Lucyny Żureckiej oraz połączone z modlitwą błogosławieństwo księdza proboszcza Józefa Sałka. Były również indywidualne popisy gry na różnych instrumentach. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wspaniałego wydarzenia. To piękne świadectwo jedności naszej społeczności.